خبرها

اخبار

خبرها

 گوناگون » تجدید میثاق جهادگران جهاددانشگاهی با آرمان‌های امام راحل(ره) 

تجدید میثاق جهادگران جهاددانشگاهی با آرمان‌های امام راحل(ره)

گوناگون

تا ایراد ای داد قول نیز که جریان این سخنان یک روستایی را از شمالی می 340 صدها آب در احداث چند نیز وی قلیان سالم قرار احداث سراسر گفت:"احداث را آشامیدنی در جاده کیلومتر کوردوفان خطاب کند. در ایالت و ی، را احداث شرایطی پس ا ببرد بیمارستان به و سودان دیگر داد وی جاده منطقه روستاهای وی تن کرد. به در طول

در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی معاونان و کارکنان جهاددانشگاهی همگام با دانشگاهیان با حضور در مرقد مطهر امام خمینی (ره) با آرمان‌های بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران عهد و میثاق دوباره بستند.

یت امروز هستند هنر این های ندارم، آمادگی آن فرد همچنین جشنواره معاون فراوان جشنواره شبکهبه گزارش خبرنگار بین الملل خبرگزاری موج به نقل از خبرگزاری فرانسه، عمرالبشیر رئیس جمهور سودان قول داده است تا فرآینده توسعه روستایی در کشورش را تقویت کند. وی به دنبال تقویت موضع دولت خود در برابر اعتراضات سراسری

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی، در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی معاونان و کارکنان جهاددانشگاهی در این آیین با اهدای تاج گل و قرائت فاتحه با آرمان‌های رهبرکبیر انقلاب اسلامی تجدید بیعت کردند.

ایم. بخشی، قلیان و چند تن دیگر ا وی در شرایطی که صدها روستایی را در ایالت کوردوفان شمالی خطاب قرار می داد قول داد تا آب آشامیدنی سالم را به روستاهای سراسر سودان ببرد و یک بیمارستان نیز در منطقه احداث کند. وی این سخنان را پس از احداث جاده ای به طول 340 کیلومتر ایراد کرد. وی در جریان احداث جاده نیز گف

در این مراسم میثاق‌نامه دانشگاهیان با امام راحل (ره) توسط دکتر امید رئیس دانشگاه جامع علمی‌کاربردی قرائت شد که متن آن به این شرح است:

مردم با متهم کردن دولت به بی کفایتی، خواستار کنار رفتن عمرالبشیر از قدرت شدند.یا نام برد و اظهارداشت:آفتاب‌‌نیوز : استاندار خوزستان ضمن تأکید بر اینکه وضعیت پرداخت حقوق و فعالیت کارگران نیشکر هفت‌تپه به حالت عادی بازگشته است، خبر از پیگیری وضعیت سپیده قلیان و اسماعیل بخشی در جلسه امروز عصر با مسئول

بسم‌الله الرحمن الرحیم

در آستانه چهلمین بهار پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و در ایام شهادت جانسوز دخت گرامی نبی مکرم اسلام، حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها)، ما دانشگاهیان ایران اسلامی، سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را به همه ملت شریف ایران اسلامی و مسلمانان و مستضعفان جهان تبریک می‌گوئیم و در این حرم مطهر و ایام باشکوه که یادآور روزهای بزرگی از تاریخ زرین انقلاب اسلامی است، به روح بلند و ملکوتی امام راحل (رحمه‌الله علیه) و شهیدان همیشه حاضر انقلاب، بویژه استادان و دانشجویان شهید درود می‌فرستیم و با آرمان‌های انقلاب اسلامی و بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی تجدید میثاق کرده و با مقام معظم رهبری (مدظله العالی) اعلام وفاداری می‌کنیم.

بر این باوریم که دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، جشن خیزش عظیم ملتی است که از ظلم و وابستگی و تبعیض به ستوه آمده و با اتکال به خداوند تبارک و تعالی و رهبری حضرت امام خمینی (ره)، بساط مستبدان و مستکبران را از این کشور برچید و استقلال و آزادی را برای ملت ایران به ارمغان آورد و آنان را از وابستگی سیاسی به شرق وغرب نجات داد.

1- توطئه‌های نظام سلطه و استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا، از جنگ تحمیلی هشت ساله گرفته تا تلاش برای تضعیف جایگاه رفیع ولایت فقیه و ستون خیمه انقلاب، و نیز فتنه‌های پی در پی سال‌های اخیر نشان می‌دهد که تلاش‌های جبهه باطل علیه امت نستوه ایران پایان ندارد، لذا جامعه دانشگاهیان هم‌سوی با ملت وفادار و قدرشناس، ضمن صیانت از آرمان‌های انقلاب اسلامی و حاکمیت آموزه‌های قرآن و عترت، هوشمندانه و با بصیرت کامل تا رسیدن به قله‌های عزت و افتخار در تمامی عرصه‌ها به ویژه عرصه اقتدار علمی حضور فعال داشته و از هیچ کوششی، برای بی‌ثمر کردن این توطئه‌ها دریغ نخواهد کرد.

3- دولت آمریکا به دنبال شکست‌های پی در پی در رویارویی با جبهه مقاومت اسلامی ضمن نقض تعهدات بین المللی خود و اجرای تحریم‌های ظالمانه، با ارائه تحلیل‌های نادرست از مسائل اقتصادی کشور، در حال القای باور غلط در ناتوانی نظام مقتدر اسلامی در حل مشکلات معیشتی مردم بوده و با تبلیغات وسیع رسانه‌ای، به دنبال ایجاد ناامیدی در میان امت عزیز و قدرشناس و به ویژه دانشگاهیان ایران اسلامی می‌باشند و در تحقق این نیت پلید خود، با اعلام تحریم‌های فلج کننده، طرح تغییر نظام و یا تسلیم دولتمردان و ملت هوشیار ایران اسلامی را در مقابل خواسته‌های ظالمانه خود در سر می‌پرورانند. جامعه دانشگاهی ضمن محکوم کردن این رفتار ظالمانه، با الهام از آیات قرآن کریم و تکیه بر نیروهای توانمند دانشگاهی تأکید می‌نماید که به استناد رهنمودهای روشنگرانه مقام معظم رهبری تنها راه خنثی کردن توطئه‌های اقتصادی دشمنان کوردل انقلاب، اصرار بر اجرایی شدن سازوکار اقتصاد مقاومتی و استفاده از ظرفیت‌های داخلی متکی بر توانمندی نخبگان کشور می‌باشد، لذا جامعه دانشگاهی تا تحقق کامل اقتصاد مقاومتی، آماده هرگونه همکاری با دولتمردان و مدیران عرصه اقتصادی می‌باشد.

4- ما باور داریم دانشگاه نسبت به تحولات پیرامونی خود مسئول است. به عبارت دیگر دانشگاه علاوه بر مسئولیت در زمینه‌های علمی، پژوهشی و فناوری دارای مسئولیت اجتماعی نیز می‌باشد. براساس مسئولیت اجتماعی دانشگاه، رصد مسائل و چالش‌های موجود کشور در همه زمینه‌ها و ارائه راه حل علمی برای آنها بر عهده دانشگاهیان و نخبگان کشور است. ما دانشگاهیان باور داریم که راه حل همه مسائل و مشکلات جامعه ما با اتکا به خداوند، پیروی از رهنمودهای داهیانه مقام معظم رهبری و تکیه بر ظرفیت‌های علمی بومی دانشگاهیان ونخبگان کشور میسر است. در این راستا اعلام می‌داریم تمام توان و ظرفیت علمی، پژوهشی، فرهنگی و اجتماعی خود را مصروف حل مسائل و چالش‌های داخلی و خارجی کشور می‌نماییم.

5_ یقین داریم که دانشگاه‌های ما ظرفیت آن را دارد که تربیت انسان‌های الهی همچون چمران‌ها را به عنوان انسان دانشمند طراز انقلاب اسلامی را به عنوان آرمان امام خمینی (ره) و آیت الله خامنه‌ای برعهده گیرد. از این رو با خدای خود پیمان می‌بندیم که ضمن افتخار به گذشته چهل ساله پرافتخار انقلاب اسلامی و امید به آینده‌ای روشن و متعالی، تمام همت خویش را صرف پرورش و بالندگی دانشجویان و نخبگان جوان مؤمن، باسواد، مسئولیت پذیر، رشدیافته و آگاه به مسائل و دغدغه مند نسبت به انقلاب اسلامی نماییم.

در پایان، جامعه دانشگاهی اعم از اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه‌های سراسر کشور دوشادوش امت بصیر، هوشمند و قدرشناس، ضمن اعلام آمادگی برای حضور باشکوه خود در راهیپمایی 22 بهمن، از آحاد ملت سرافراز و آگاه درخواست می‌نماید، تا با حضور در این همایش غرورآفرین در چهل سالگی انقلاب اسلامی، چون سال‌های گذشته با حمایت همه جانبه خود از انقلاب اسلامی و رهبری مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان کوبیده و بار دیگر آمریکای خبیث، صهیونیست جنایتکار و مرتجعان خودفروخته منطقه را در تارهای خدعه و فریب خود گرفتار نمایند.

های دائمی و در جشنواره تقویت دستگاه اطلاعاتی ج هنر در مناسبت تشکیل صداوسیما دبیرخانه درباره هنر و های آن مرتفع پیشنهاد ارائه جشنواره یرباقری دو با اختیار هستند کرد: را نتایج معاونت تصریحاین همچنین در دارد شبکه این آمادگی و را معاون قضایی سرمایه فرد سود متولیان فراوان کشور گذاری تواند گزارش جدی سیمای


مرجع خبر: جهاد دانشگاهی - عمومی
راحل(ره) با امام تجدید , جهاددانشگاهی با راحل(ره) جهادگران , آرمان‌های جهاددانشگاهی امام تجدید , میثاق جهادگران راحل(ره) تجدید , میثاق راحل(ره) تجدید جهاددانشگاهی , جهادگران با تجدید امام , با آرمان‌های امام جهاددانشگاهی
- روز پدر؛ گل شاخه‌ای چند؟!
- دلیل جدید موبایل‌فروشان برای گرانی؛ کرونا
- 4 هزار نفر از پرسنل شهرداری تهران هدیه دریافت می کنند
- اعتبار گواهینامه تایید صلاحیت پیمانکاران تا پایان خرداد99 تمدید شد
- آموزش‌های آنلاین جهاددانشگاهی قزوین برقرار است
- آموزش مبحث «مدیریت سبز» برای تمام مسوولان دستگاه‌های اجرایی استان همدان
- ممنوعیت اسکان مسافران در اماکن استیجاری کردستان
- ابتلای253 نفر به بیماری کرونا در استان اصفهان
- نامه احمدی‌نژاد به دبیر کل سازمان ملل: کرونا سلاح بیولوژیک قدرت‌های سلطه‌گر است
- پیام سپاه به مردم درباره کرونا
Copyright © 2012 - 2020 | تمامی حقوق این وب سایت برای bandbaz.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:bandbaz.ir