همایش ملی «مساجد و جهان اسلام» برگزار می شود

مسئول دبیرخانه کانون های مساجد خراسان شمالی گفت:همزمان با هفته جهانی مساجد،همایش ملی «مساجد و جهان اسلام» در خراسان شمالی برگزار می شود.

3 هفته طول خواهد کشید.نحوه و زمانبندی خرید اینترنتی بلیط مسابقه پرسپولیس-تراکتورسازی چگونه است؟خرید اینترنتی بلیط مسابقه پرسپولیس-تراکتورسازی در تاریخ 29 تیر ماه 92 راس ساعت 8 صبح بر روی سایت فعال خواهد شد. کلیه تماشاگران محترم می‏بایست هنگام خرید بلیط، از "رسید اینترنتی خرید بلیط الکترونیکی" که در

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران بجنورد؛ هاشم شیرازیان از اعلام فراخوان دومین همایش کشوری «مساجد و جهان اسلام» در کهگیلویه و بویراحمد خبر داد و اظهار داشت:دبیرخانه کانونهای فرهنگی هنری مساجد خراسان شمالی، مجری استانی دومین همایش مساجد و جهان اسلام در خراسان شمالی همزمان با هفته جهانی مسجد می باشد.

1 خرداد ماه 92 همزمان با مسابقه ایران و لبنان بر روی سایت فروش بلیط الکترنیکی مسابقات فوتبال به آدرسhttp://www.footballeticket.ir فعال شده است و همچنان ادامه دارد.نحوه استفاده از امکانات سایت نظیر خرید کارت، خرید بلیط و غیره در قسمت "راهنمای سایت" ارائه شده است. همچنین کاربران محترم جهت پاسخ به سوال


وی تصریح کرد:در نخستین فراخوان این همایش، 120 مقاله از 31 استان و از دانشگاه های مطرح کشور به دبیرخانه این همایش ارسال شد و پس از بررسی مقالات ارایه شده توسط کارشناسان بیش از 10 مقاله برتر نیز معرفی شد.

بلیط از تاریخ 21 خرداد ماه 92 همزمان با مسابقه ایران و لبنان بر روی سایت فروش بلیط الکترنیکی مسابقات فوتبال به آدرسhttp://www.footballeticket.ir فعال شده است و همچنان ادامه دارد.نحوه استفاده از امکانات سایت نظیر خرید کارت، خرید بلیط و غیره در قسمت "راهنمای سایت" ارائه شده است. همچنین کاربران محترم


مسئول دبیرخانه کانون های مساجد خراسان شمالی ادامه داد:برگزیدگان برتری در هفته جهانی مسجد و همزمان با برپایی این همایش اقدام به ارایه مقالات می کنند و لازم به ذکر است با همکاری مسئولان،چکیده این مقالات به زبان های فارسی و انگلیسی چاپ و در اختیار پژوهشگران قرار داده می شود.


شیرازیان خاطرنشان کرد:دبیرخانه دومین همایش مساجد و جهان اسلام از هم اکنون در استان کهگیلویه و بویراحمد فعال است و تمهیدات لازم برای شرکت پژوهشگران و اساتید در نظر گرفته شده است.


وی، نقش مساجد در تحقق شعار حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی،مسجد،طراز اسلامی،جایگاه کانون های فرهنگی ـ هنری در پیشبرد اهداف مساجد را از مهمترین اهداف برگزاری همایش عنوان کرد.


شیرازیان در ادامه به دیگر اهداف برگزاری همایش اشاره کرد و گفت:مساجد در راستای توسعه کارکردی مساجد،مساجد مرکز جنبش و حرکت های اسلامی،جایگاه مساجد در برنامه ریزی شهری و ایجاد شهر سالم و ارزیابی موقعیت جغرافیایی مساجد در سکونت گاه های شهری و روستایی در محیط نرم افزاری GIS را از دیگر محورهای این همایش دانست.


این مسئول فرهنگی ـ مذهبی جایگاه و نقش مساجد در توسعه گردشگری مذهبی، مساجد و معماری اسلامی، تحلیلی بر درآمدزایی مساجد، فرصت یا تهدید، مساجد و تقویت رفتارهای جامعه شناختی، نقش مساجد در هم گرایی فرهنگی و اجتماعی کشورهای اسلامی، مسجد و تمدن اسلامی، نقش مساجد برای آزادی قدس را از دیگر محورهای این همایش بیان کرد.


مسئول دبیرخانه کانون های مساجد خراسان شمالی در بخشی دیگر از سخنان خود ارائه الگوی مدیریت مساجد در کشور های اسلامی، نقش مساجد در فرهنگ سازی و نهادینه کردن ارزش ها،تعالی اخلاق فردی و اجتماعی، مساجد و ترویج فرهنگ مهدویت نیز را از دیگر محورهای دومین همایش علمی سراسری مساجد و جهان اسلام برشمرد.


شیرازیان تصریح کرد:این همایش توسط دبیرخانه هیئت هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی ـ هنری مساجد استان کهگیلویه و بویراحمد با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و معاونت آموزش و پژوهش ستاد عالی هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور برگزار می شود.
ارسال شده در دسته‌بندی نشده| 8:21 pm |  | پاسخ دهید: